Saturday, November 24, 2012

Hi

Hmmm...aht po e nis me fjalen e bukur dhe te thjesht ..Pershendetje...
E di qe duhej te isha duke perdorur shkronjen e me dy pika qe te behej akoma me serioze por kjo tastiera ime nk i ka ato numrat anash tastieres...:/
gjithsesi ky eshte posti i pare qe shkruaj dhe po ju them qe se di se cfare po bej ende pasi edhe pse kam lexuar blogje pafund apo kam degjuar shume per to akoma sia kam idene se si perdoret...eshte pak a shume si puna e myspacit, e pata nje llogari per rreth 5 vitesh dhe kurr nuk mesova si ta perdor taman.
kjo ideja e blogut eshte shume e lezetshme ne fakt, na jep mundesine te behemi edhe ne si ato jashteshtetit qe shofim neper filma. :P
frymezimi te them te drejten me erdhi kur po rrija ne internet dhe duke ndejtur kot sepse spo dija as cte shikoja...aq e merzitur isha saqe hapa google-in dhe bera search: gjera interesante per te kerkuar ne internet :S...ky eshte me te vertet kulmi, por ne ate kohe mu kujtua qe kisha kohe pa pare filmat vizatimor me te cilat jam rritur dhe frymezuar kur kam qene e vogel dhe keshtu nisi edhe kjo :P nejse e di qe une kalova nga nje fjali tek tjetra pa shume lidhje dhe prandaj kte qe kam shkruajt as qe kam ndermend ta rilexoj pasi e di qe do pendohem dhe do e fshij te gjithen :P

No comments:

Post a Comment